Dark Knight/Skills/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
m (Boxsnake moved page Dark Knight/Skills-CN to Dark Knight/Skills/zh-hans) |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
| width="150" align="center" | [[Brutal Cutter/zh-hans|残暴斩击]] | | width="150" align="center" | [[Brutal Cutter/zh-hans|残暴斩击]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File: | | width="40" | [[File:BloodSwamp.PNG]] | ||
| width="150" align="center" | [[ | | width="150" align="center" | [[Blood Swamp/zh-hans|血之沼泽]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:BloodStorm.PNG]] | |||
| width="150" align="center" | [[Blood Storm/zh-hans|血之风暴]] | |||
|} | |} | ||
Line 27: | Line 30: | ||
| width="150" align="center" | [[Dark Wave/zh-hans|黑暗波纹]] | | width="150" align="center" | [[Dark Wave/zh-hans|黑暗波纹]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:CAIcon18.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Assault Strike/zh-hans|突袭]] {{Locked Skill CN|2}} | |||
| width="40" | [[Image: | |||
| width="150" align="center" | [[ | |||
|} | |} | ||
Line 44: | Line 44: | ||
| align="center" width="150" | [[Dark Force/zh-hans|黑暗之力]] | | align="center" width="150" | [[Dark Force/zh-hans|黑暗之力]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:RevengeofBloodR.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Revenge of Blood/zh-hans|血之复仇]] | | width="150" align="center" | [[Revenge of Blood/zh-hans|血之复仇]] | ||
|} | |} | ||
|} | |} |