Elemental Storm: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Stuff !! Stuff !! Stuff !! MP Cost !! Cooldown | ! Skill Level !! Required Level !! Stuff !! Stuff !! Stuff !! MP Cost !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 65 || || || | | align="left" | 1 || 65 || 276% || 251% || 664% | ||
| rowspan= | | rowspan=10 | 300 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=10 | 180 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || || || | | align="left" | 2 || 70 || 297% || 270% || 714% | ||
|- | |||
| align="left" | 3 || 70 || 317% || 289% || 764% | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || ? || 338% || 307% || 813% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || ? || 359% || 326% || 863% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || ? || 380% || 345% || 913% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || ? || 400% || 364% || 963% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || ? || 421% || 383% || 1013% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || ? || 442% || 402% || 1063% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || ? || 462% || 420% || 1112% | |||
|- | |- | ||
|} | |} |