Self-defense Spirit: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| [[Sakra Devanam]] || Lv. 20 || 50 || 4 || [[Quicken Guard]] | | [[Sakra Devanam]] || Lv. 20 || 50 || 4 || [[Quicken Guard]] | ||
|- | |||
| [[Yama Raja]] || Lv. 20 || 50 || 4 || [[Resurrection]] | |||
|} | |} | ||