Luna Blade: Difference between revisions
From Elwiki
Adding damage %s, Mana Burn %s and fixing the cooldown.
m (→Trivia) |
(Adding damage %s, Mana Burn %s and fixing the cooldown.) |
||
Line 92: | Line 92: | ||
| align=center |2365% | | align=center |2365% | ||
| align=center |-30% | | align=center |-30% | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=7 | 1 | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=7 | 200 MP | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=7 | 13 Seconds | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
Line 117: | Line 117: | ||
|- | |- | ||
|6 | |6 | ||
|70 | |||
| align=center |3252% | |||
| align=center |-55% | |||
|- | |||
|7 | |||
|? | |? | ||
| align=center | | | align=center |3429% | ||
| align=center |- | | align=center |-60% | ||
|} | |}</tabber> | ||
</tabber> | |||
== Tips and Details == | == Tips and Details == |