ElEditors, Interface administrators, Administrators
70,857
edits
(brain lag) |
No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|{{SkillText|EnergyConvert| | |{{SkillText|EnergyGain|1}} | ||
|- | |||
| | |||
|{{SkillText|EnergyConvert|2}} | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 14: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | {{SkillText|True|Summon}} | ||
|- | |- | ||
| | | |