Category:Third Job Master Skills: Difference between revisions
From Elwiki
→Add
Gameboy224 (talk | contribs) (→Elesis) |
Gameboy224 (talk | contribs) (→Add) |
||
Line 519: | Line 519: | ||
! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Doom Bringer.png]] '''[[Doom Bringer]]''' | ! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Doom Bringer.png]] '''[[Doom Bringer]]''' | ||
|- | |- | ||
| class="related-title" | Symmetric Identity | |||
|- | |- | ||
| [[File:Symmetric Identity Stage1.png]] | | width=40% | [[File:Symmetric Identity Stage1.png]] | ||
| [[File:Symmetric Identity Stage2.png]] | | align="center" width="150" | [[Symmetric Identity/Stage 1|Stage 1]] | ||
|- | |||
| width=40% | [[File:Symmetric Identity Stage2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Symmetric Identity/Stage 2|Stage 2]] | |||
|- | |||
| width=40% | [[File:Symmetric Identity Stage3.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Symmetric Identity/Stage 3|Stage 3]] | |||
|- | |||
| width=40% | [[File:Symmetric Identity Stage4.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Symmetric Identity/Stage 4|Stage 4]] | |||
|- | |- | ||
|- style="background-color: {{ColorSel|Character|Add}};" class="textfloat" | |- style="background-color: {{ColorSel|Character|Add}};" class="textfloat" | ||
! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Dominator.png]] '''[[Dominator]]''' | ! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Dominator.png]] '''[[Dominator]]''' | ||
|- | |- | ||
| class="related-title" | Dynamo Factory<br>Add-on - Flotilla | |||
|- | |- | ||
| [[File:Dynamo Factory Add-on - Plodia Stage1.png]] | | width=40% | [[File:Dynamo Factory Add-on - Plodia Stage1.png]] | ||
| [[File:Dynamo Factory Add-on - Plodia Stage2.png]] | | align="center" width="150" | [[Dynamo Factory Add-on - Flotilla/Stage 1|Stage 1]] | ||
|- | |||
| width=40% | [[File:Dynamo Factory Add-on - Plodia Stage2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Dynamo Factory Add-on - Flotilla/Stage 2|Stage 2]] | |||
|- | |||
| width=40% | [[File:Dynamo Factory Add-on - Plodia Stage3.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Dynamo Factory Add-on - Flotilla/Stage 3|Stage 3]] | |||
|- | |||
| width=40% | [[File:Dynamo Factory Add-on - Plodia Stage4.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Dynamo Factory Add-on - Flotilla/Stage 4|Stage 4]] | |||
|- | |- | ||
|- style="background-color: {{ColorSel|Character|Add}};" class="textfloat" | |- style="background-color: {{ColorSel|Character|Add}};" class="textfloat" | ||
! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Mad Paradox.png]] '''[[Mad Paradox]]''' | ! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Mad Paradox.png]] '''[[Mad Paradox]]''' | ||
|- | |- | ||
| | | class="related-title" | Event Horizon | ||
|- | |||
| width=40% | [[File:Event Horizon Stage1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Event Horizon/Stage 1|Stage 1]] | |||
|- | |||
| width=40% | [[File:Event Horizon Stage2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Event Horizon/Stage 2|Stage 2]] | |||
|- | |||
| width=40% | [[File:Event Horizon Stage3.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Event Horizon/Stage 3|Stage 3]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Event Horizon | | width=40% | [[File:Event Horizon Stage4.png]] | ||
| [[ | | align="center" width="150" | [[Event Horizon/Stage 4|Stage 4]] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |