ElEditors, Interface administrators, Administrators
70,975
edits
(Created page with "{| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" |- | File:DWPassive2.png|link=Magical Staff/de|Magischer Sta...") |
m (Text replacement - "\[\[File:(.*?)\|link=(.*?)\]\]" to "{{st|X|$1|$2}}") |
||
(26 intermediate revisions by 9 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {{Skill TreeDE|2nd | ||
|- | | Character=Aisha | ||
| | | 35-2={{st|X|DWActive1.png|Space Distortion/de|Raumverzerrung}} | ||
| | | 35-3={{st|X|EnergySpurt.png|Energy Spurt/de|Energiestrahl}} | ||
| | | 35-4={{st|X|DWPassive2.png|Magic Staff/de|Magischer Stab}} | ||
| | | 45-2={{st|X|Megaton_Press.png|Megaton Press/de|Megatonnen-Schuss}} | ||
| | | 45-5={{st|X|DWSActive2.png|Screw Driver/de|title=Schraubenzieher|locked}} | ||
| | | 50-2={{st|X|Shadow Body.png|Energetic Body/de|Energiegeladener Körper}} | ||
|- | | 55-2={{st|X|DWSActive1.png|Impact Hammer/de|Rammbock}} | ||
| | | 60-4={{st|X|ManaflowOverdrive.png |Manaflow Overdrive/de|Manakraft}} | ||
| | | 60-5={{st|X|DWPassive1.png|Space Leap/de|title=Raumsprung|locked}} | ||
| | | 65-2={{st|X|FS.png|Fate Space/de|Fesseln des Schicksals}} | ||
| | }} | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||