Nasod Recharge: Difference between revisions
From Elwiki
Line 84: | Line 84: | ||
| align="left" | 2 || 15% | | align="left" | 2 || 15% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || | | align="left" | 3 || 52 || 20% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || | | align="left" | 4 || 56 || 25% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || | | align="left" | 5 || 60 || 30% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || | | align="left" | 6 || 64 || 35% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || | | align="left" | 7 || 68 || 40% | ||
|- | |- | ||
68|- | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 72 || 50% | | align="left" | 9 || 72 || 50% | ||
|} | |} |