Brutal Cutter: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
KidNinja43 (talk | contribs) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 28 || 85% || 4% || 9 | | align="left" | 3 || 28 || 85% || 4% || 9 | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 29 || 86% || 4% || 9.5 | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 32 || 88% || 4% || 10 | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 35 || 91% || 5% || 10.5 | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 38 || 93% || 5% || 11 | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 41 || 96% || 6% || 11.5 | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 44 || 98% || 6% || 12 | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 47 || 101% || 7% || 12.5 | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 50 || 103% || 7% || 13 | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 53 || % || 8% || 13.5 | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 56 || % || 8% || 14 | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 59 || % || 9% || 14.5 | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 62 || % || 9% || 15 | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 65 || % || 10% || 15.5 | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 68 || % || 10% || 16 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |