Mount System/fr: Difference between revisions
From Elwiki
Line 38: | Line 38: | ||
| [[Image:RTIcon.png]] || Moby version mini || [[Image:HQ_Shop_Item_550078.png]] || Cauchemar | | [[Image:RTIcon.png]] || Moby version mini || [[Image:HQ_Shop_Item_550078.png]] || Cauchemar | ||
|- | |- | ||
| [[Image:HQ_Shop_Item_550122.png]] || Senar | | [[Image:HQ_Shop_Item_550122.png]] || Senar || [[Image:RedSpiritIcon.png]] || Renard sacré - esprit rouge | ||
|- | |||
| [[Image:HQ Shop Item 550076.png]] || Ramiel | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |