Lanox Boss Drops/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 594: | Line 594: | ||
---- | ---- | ||
暴击 +1% | 暴击 +1% | ||
|- | |||
| [[9-5/zh-hans|9-5]]<br> | |||
| [[Image:BD9-5A.png|center|BD9-5A.png]] | |||
| ??<br> | |||
| ?? | |||
| 通用<br> | |||
|align="left"| | |||
'''手臂饰品:''' | |||
| rowspan="3" | | |||
3件:<br> | |||
|- | |||
| [[9-5/zh-hans|9-5]]<br> | |||
| [[Image:BD9-5B.png|center|BD9-5B.png]] | |||
| ??<br> | |||
| ?? | |||
| 通用<br> | |||
|align="left"| | |||
'''下衣饰品:''' | |||
|- | |||
| [[9-5/zh-hans|9-5]]<br> | |||
| [[Image:BD9-5C.png|center|BD9-5C.png]] | |||
| ??<br> | |||
| ?? | |||
| 通用<br> | |||
|align="left"| | |||
'''上衣饰品:''' | |||
|- | |||
| [[9-6/zh-hans|9-6]]<br> | |||
| [[Image:BD9-6A.png|center|BD9-6A.png]] | |||
| ??<br> | |||
| ?? | |||
| 通用<br> | |||
|align="left"| | |||
'''脸中饰品:''' | |||
| rowspan="3" | | |||
3件:<br> | |||
|- | |||
| [[9-6/zh-hans|9-6]]<br> | |||
| [[Image:BD9-6B.png|center|BD9-6B.png]] | |||
| ??<br> | |||
| ?? | |||
| 通用<br> | |||
|align="left"| | |||
'''手臂饰品:''' | |||
|- | |||
| [[9-6/zh-hans|9-6]]<br> | |||
| [[Image:BD9-6C.png|center|BD9-6C.png]] | |||
| ??<br> | |||
| ?? | |||
| 通用<br> | |||
|align="left"| | |||
'''上衣饰品:'' | |||
|} | |} |