Counter Chance: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) |
|||
Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 75 || 28% | | align="left" | 14 || 75 || 28% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 75 || 28% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 80 || 30% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 85 || 32% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 90 || 34% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 95 || 36% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 100 || 38% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 105 || 40% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |