Vibe Shot: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "__NOTOC__ \{\{([^{])" to "__NOTOC__{{$1") |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 21: | Line 21: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Chance Of<br>Effect !! Damage<br>(Magical) !! MP Regen<br>when Hit !! Max Number<br>of Targets | ! Skill Level !! Required Level !! Chance Of<br>Effect !! Damage<br>(Magical) !! MP Regen<br>when Hit !! Max Number<br>of Targets | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || 2.5% || 100% || +1.5% || rowspan="8" | 3 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 3.8% || 107.5% || +2% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 63 || | | align="left" | 3 || 63 || 5% || 115% || +2.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 67 || | | align="left" | 4 || 67 || 6.3% || 122.5% || +3% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || | | align="left" | 5 || 71 || 7.5% || 130% || +3.5% | ||
|- | |||
| align="left" | 6 || 75 || 8.8% || 137.5% || +4% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 79 || 10% || 145% || +4.5% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 83 || 11.3% || 152.5% || +5% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |