Enhanced Fireball: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) |
|||
Line 21: | Line 21: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Fireball/Rune Damage Increase | ! Skill Level !! Required Level !! Fireball/Rune Damage Increase | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 19% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 22% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 26 || | | align="left" | 3 || 26 || 25% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 29 || | | align="left" | 4 || 29 || 28% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 32 || | | align="left" | 5 || 32 || 31% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 35 || | | align="left" | 6 || 35 || 34% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 38 || | | align="left" | 7 || 38 || 37% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 41 || | | align="left" | 8 || 41 || 39% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 44 || | | align="left" | 9 || 44 || 42% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 47 || | | align="left" | 10 || 47 || 45% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 50 || | | align="left" | 11 || 50 || 48% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 53 || | | align="left" | 12 || 53 || 51% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 56 || | | align="left" | 13 || 56 || 54% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 59 || | | align="left" | 14 || 59 || 57% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 62 || | | align="left" | 15 || 62 || 60% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 65 || | | align="left" | 16 || 65 || 63% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 68 || | | align="left" | 17 || 68 || 66% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 71 || | | align="left" | 18 || 71 || 69% | ||
|- | |||
| align="left" | 19 || 74 || 72% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 77 || 75% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |