Magic Chain: Difference between revisions
From Elwiki
Frenzyfriend (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
! Magic Defense !! Duration | ! Magic Defense !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || rowspan="10" | 5% || -20% || rowspan="10" | 6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 | | align="left" | 2 || -23% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 53 | | align="left" | 3 || 53 || -25% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 57 | | align="left" | 4 || 57 || -28% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 61 | | align="left" | 5 || 61 || -30% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 65 | | align="left" | 6 || 65 || -33% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 69 | | align="left" | 7 || 69 || -35% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || | | align="left" | 8 || 73 || -38% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 77 || -40% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || -43% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |