Chain Lightning/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "{{SkillTextCN|等级限制|16}}" to "{{SkillTextCN|等级限制|17}}") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 60: | Line 60: | ||
| align="left" | 17 || 73 || 910% | | align="left" | 17 || 73 || 910% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 17 || 73 || 910% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 18 || 76 || 930% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 19 || 79 || 949% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 21 || 988% | | align="left" | 20(M) || 82 || 969% | ||
|- | |||
| align="left" | 21 || rowspan="3" | -* || 988% | |||
|- | |- | ||
| align="left" | 22 || 1008% | | align="left" | 22 || 1008% |