Pet Guide/de: Difference between revisions
From Elwiki
SweetBunnyx3 (talk | contribs) |
SweetBunnyx3 (talk | contribs) |
||
Line 754: | Line 754: | ||
| | | | ||
| [[File:Bear_Brown.png]] | | [[File:Bear_Brown.png]] | ||
|- | |||
|Thanato | |||
| [[Image:than01.png]] | |||
| [[Image:than02.png]] | |||
| [[Image:than03.png]] | |||
|- | |||
| Marionette | |||
| [[File:Marionette1.png]] | |||
| [[File:Marionette2.png]] | |||
| [[File:Marionette3.png]] | |||
|- | |||
| Alice | |||
| [[File:AliceA.png]] | |||
| [[File:AliceB.png]] | |||
| [[File:AliceC.png]] | |||
|- | |||
| Medusa | |||
| [[File:Medusa1.png]] | |||
| [[File:Medusa2.png]] | |||
| [[File:Medusa3.png]] | |||
|} | |} | ||