Rising Falcon: Difference between revisions
From Elwiki
Line 32: | Line 32: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" {{!}} 40% x2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" {{!}} 40% x2 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" {{!}} 120% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" {{!}} 120% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="4" {{!}} 30 MP | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="4" {{!}} 6 seconds | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" {{!}} 2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" {{!}} 2 | ||
Line 39: | Line 39: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" {{!}} 135% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" {{!}} 135% | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" {{!}} 3 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" {{!}} 3 (M) | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" {{!}} 50% x2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" {{!}} 50% x2 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" {{!}} 150% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" {{!}} 150% | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" {{!}} 4 | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" {{!}} 55% x2 | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" {{!}} 165% | |||
|} | |} | ||