Metabolic Boost: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| align="left" | 1 || 15 || ??% || ??% | | align="left" | 1 || 15 || ??% || ??% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 31 || ??% || ??% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || | | align="left" | 3 || 39 || 50% || 30% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 83 || ??% || ??% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |