Category:1转MP0: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) (→萝丝) |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 162: | Line 162: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:EB_Hand_Grenade.png]] | | width="40" | [[File:EB_Hand_Grenade.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Elastic Bomb/zh-hans|弹跳炸药 - 手榴弹]] | | align="center" width="150" | [[Elastic Bomb - Hand Grenade/zh-hans|弹跳炸药 - 手榴弹]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:Magnum_Shot.png]] | | width="40" | [[File:Magnum_Shot.png]] | ||
Line 280: | Line 280: | ||
| width="40" | [[Image:Noblesse10.png]] | | width="40" | [[Image:Noblesse10.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Shadow/zh-hans|暗影]] | | width="150" align="center" | [[Shadow/zh-hans|暗影]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:DemActive15.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Abyss Strike/zh-hans|深渊突袭]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:DemActive16.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Phantom Rush/zh-hans|幻影冲刺]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | |