Counter Patience: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 69 || +7.5% | | align="left" | 3 || 69 || +7.5% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 || | |||
|} | |} | ||