New Update!: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 68 || 10% || 15 Seconds | | align="left" | 3 || 68 || 10% || 15 Seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 || 12.5% || 17.5 Seconds | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |