Velder: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|6-1|5-1Icon_KR|Residential Area 3}} | | {{ddeck|6-1|5-1Icon_KR|Residential Area 3}} | ||
| {{ddeck|6-4|5-4Icon_KR|Burning Hope Bridge}} | |||
|- | |||
| {{ddeck|6-2|5-2Icon_KR|Hope Bridge}} | |||
| {{ddeck|6-5|5-5Icon_KR|Commercial Area 1}} | | {{ddeck|6-5|5-5Icon_KR|Commercial Area 1}} | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|6- | | {{ddeck|6-3|5-3Icon_KR|Palace Entrance}} | ||
| {{ddeck|6-6|5-6Icon_KR|Southern Gate}} | | {{ddeck|6-6|5-6Icon_KR|Southern Gate}} | ||
|- | |- | ||
| | | <br> | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|6- | | colspan=2 | {{ddeck|6-X|5-X Icon|Velder's Hallucination}} | ||
|} | |} | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |