Altera: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 66: | Line 66: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|4-1|4-1IconNew|The Black Crow}} | | {{ddeck|4-1|4-1IconNew|The Black Crow}} | ||
| {{ddeck|4-4|4-4IconNew|Altera Plains}} | |||
|- | |||
| {{ddeck|4-2|4-2IconNew|Return Plains}} | |||
| {{ddeck|4-5|4-5Icon_KR|Nasod Foundry}} | | {{ddeck|4-5|4-5Icon_KR|Nasod Foundry}} | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|4- | | {{ddeck|4-3|4-3IconNew|Transporting Tunnel B4-1}} | ||
| {{ddeck|4-6|4-6Icon_KR|Altera Core}} | | {{ddeck|4-6|4-6Icon_KR|Altera Core}} | ||
|- | |- | ||
| | | <br> | ||
|- | |||
| {{ddeck|4-X|4-xIcon_KR|Transporting Tunnel:<br>Contaminated Area}} | | {{ddeck|4-X|4-xIcon_KR|Transporting Tunnel:<br>Contaminated Area}} | ||
| {{ddeck|4-Y|4-Y|Add's Energy Fusion Theory}} | | {{ddeck|4-Y|4-Y|Add's Energy Fusion Theory}} | ||
|} | |} |