Titles/Event/KR: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 274: | Line 274: | ||
| Participate in testing field map system | | Participate in testing field map system | ||
| Attack Speed +2%<br>Critical Rate +2% | | Attack Speed +2%<br>Critical Rate +2% | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[Image:TitleBerserker.png]] | |||
| '''Berserker''' | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[Image:TitleRelinquished.png]] | |||
| '''Relinquished''' | |||
| | |||
| | |||
|} | |} |