Template:Featured Content: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| July 13, 2017 || || [[Elrianode]] and [[11-2|Water Dragon's Sanctuary]] || | | July 13, 2017 || || [[Elrianode]] and [[11-2|Water Dragon's Sanctuary]] || | ||
|- | |||
| July 20, 2017 || || [[11-3|Elrianode City]] || | |||
|- | |- | ||
| Winter 2017 || || [https://www.youtube.com/watch?v=1V-ppdP_9ms 3rd Job] || | | Winter 2017 || || [https://www.youtube.com/watch?v=1V-ppdP_9ms 3rd Job] || |