Category:Third Job Change MP3 Tier Skills: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) (→Ara) |
Gameboy224 (talk | contribs) (→Elesis) |
||
Line 201: | Line 201: | ||
| width="40" | {{Force|CAIcon8.png}} | | width="40" | {{Force|CAIcon8.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Brandish Breaker (Force)|Brandish Breaker]] | | align="center" width="150" | [[Brandish Breaker (Force)|Brandish Breaker]] | ||
|- | |||
| width="40" | {{Force|CAIcon20.png}} | |||
| width="150" align="center" | [[Burning Phantom (Force)|Burning Phantom]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | {{Force|CrATrans6.png}} | | width="40" | {{Force|CrATrans6.png}} |