Elwiki:Text Replacement Requests: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) |
m (→Request List) |
||
Line 124: | Line 124: | ||
|- | |- | ||
| 02/21/2019 || [[User:Gameboy224]] || 01/17/2019 KR || 01/17/2019 KR / 02/20/2019 NA || - || {{tc|No}} | | 02/21/2019 || [[User:Gameboy224]] || 01/17/2019 KR || 01/17/2019 KR / 02/20/2019 NA || - || {{tc|No}} | ||
|- | |||
| 02/24/2019 || [[User:ElXillia]] || [[Cheat Code: Rule Break]] || [[Cheat Code: Rule Breaker]] || - || {{tc|No}} | |||
|} | |} |