Altera: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|4-1|4-1IconNew|The Black Crow}} | | {{ddeck|4-1|4-1IconNew|The Black Crow}} | ||
| {{ddeck|4-2|4-2IconNew|Return Plains}} | |||
|- | |||
| {{ddeck|4-3|4-3IconNew|Transporting Tunnel B4-1}} | |||
| {{ddeck|4-4|4-4IconNew|Altera Plains}} | | {{ddeck|4-4|4-4IconNew|Altera Plains}} | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|4-5|4-5Icon_KR|Nasod Foundry}} | | {{ddeck|4-5|4-5Icon_KR|Nasod Foundry}} | ||
| {{ddeck|4-6|4-6Icon_KR|Altera Core}} | | {{ddeck|4-6|4-6Icon_KR|Altera Core}} | ||
|- | |- |