Event Maps: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
| {{ddeck|ELSTAR Showcase|ElStar Showcase Select|Event}} | | {{ddeck|ELSTAR Showcase|ElStar Showcase Select|Event}} | ||
| {{ddeck|ELSTAR Signing Event|ELSTAR Fan Autograph Session Select|Event}} | | {{ddeck|ELSTAR Signing Event|ELSTAR Fan Autograph Session Select|Event}} | ||
|- | |||
| colspan=2 | {{ddeck|Elrios City Run|DunnoDungeon|Event}} | |||
|} | |} | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |