Special Maps: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|Ereda Island/Season 3|Ereda|Special|Ereda Island|Rename=true}} | | {{ddeck|Ereda Island/Season 3|Ereda|Special|Ereda Island|Rename=true}} | ||
| {{ddeck|Twisted Time and Space - Fahrmann's Peak|S-6|Special|Twisted Time and Space -<br>Fahrmann's Peak|Rename=true}} | |||
|- | |||
| {{ddeck|Gate of Darkness/Season 4|GateOfDarknessSelect|Special|Gate of Darkness|Rename=true}} | |||
| {{ddeck|Add's Energy Fusion Theory|4-Y|Special}} | | {{ddeck|Add's Energy Fusion Theory|4-Y|Special}} | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|Dimension of Sinister Intent|S-5|Special | | colspan=2 | {{ddeck|Dimension of Sinister Intent|S-5|Special}} | ||
|- | |- | ||
|} | |} |