User:Gameboy224: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 189: | Line 189: | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:SI_Airelinna.png|link=Airelinna]][[File:Risingfalcon(New).PNG|link=Rising Falcon]][[File:Low_Kick.PNG|link=Low Kick]][[File:WSTrans6(New).PNG|link=Tempest (Rena)]][[File:Dunno.png|link=]]<br>[[File:Spinning_Kick.png|link=Spinning Kick]][[File:Crecent Kick.png|link=Crescent Kick]][[File:TAI-HO-MING.png|link=Dive Kick Bombing]][[File:WSs2.png|link=Nature's Force]][[File:Phoenix Strike.PNG|link=Phoenix Strike]] | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:SI_Airelinna.png|link=Airelinna]][[File:Risingfalcon(New).PNG|link=Rising Falcon]][[File:Low_Kick.PNG|link=Low Kick]][[File:WSTrans6(New).PNG|link=Tempest (Rena)]][[File:Dunno.png|link=]]<br>[[File:Spinning_Kick.png|link=Spinning Kick]][[File:Crecent Kick.png|link=Crescent Kick]][[File:TAI-HO-MING.png|link=Dive Kick Bombing]][[File:WSs2.png|link=Nature's Force]][[File:Phoenix Strike.PNG|link=Phoenix Strike]] | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:SS.png|link=Spiral Strike]] | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:SS.png|link=Spiral Strike]] | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:Dunno.png|link=]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:Flag-us.png]] Solace | |||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:GANEW.png|link=Grand Archer]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| '''Ventus224'''<br> | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [45] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:Wind Ward.png|link=Wind Wall]][[File:Guide Arrow.png|link=Guided Arrow]][[File:Gungnir.png|link=Gungnir]][[File:Phoenix Strike.PNG|link=Phoenix Strike]]<br>[[File:Assault Kick.PNG|link=Assault Kick]][[File:Perfect Strom.PNG|link=Perfect Storm]][[File:Aero Tornado.PNG|link=Aero Tornado]][[File:GAActiveNew.png|link=Hunter's Steadiness]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:Dunno.png|link=]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:Dunno.png|link=]] | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:Dunno.png|link=]] | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:Flag-us.png]] Solace | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Rena}};"| [[File:Flag-us.png]] Solace |