Pruinaum Dungeons: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|[[File:15-4.png]] | |[[File:15-4.png]] | ||
|'''[[Train to Capital]]''' | |'''[[Train to Capital]]''' | ||
|- | |||
|[[File:DunnoDungeon.png]] | |||
|'''[[The Barbaric White-Ghost Castle]]''' | |||
|[[File:DunnoDungeon.png]] | |||
|'''[[Altar of Wishes]]''' | |||
|} | |} |