Sander: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) |
|||
Line 70: | Line 70: | ||
|[[ File:7-4.png ]] | |[[ File:7-4.png ]] | ||
|[[7-4|'''Caluso Tribal Village''']] | |[[7-4|'''Caluso Tribal Village''']] | ||
|- | |||
|[[ File:7-5.png ]] | |||
|[[7-5|'''???''']] | |||
|- | |||
|[[ File:7-6.png ]] | |||
|[[7-6|'''???''']] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |