2nd Jobs: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
|||
Line 309: | Line 309: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Infinity Sword.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Infinity Sword.png]] | ||
| width="150" | [[Infinity Sword]] | | width="150" | [[Infinity Sword]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 324: | Line 327: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Dimension Witch.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Dimension Witch.png]] | ||
| width="150" | [[Dimension Witch]] | | width="150" | [[Dimension Witch]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 338: | Line 344: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Night Watcher.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Night Watcher.png]] | ||
| width="150" | [[Night Watcher]] | | width="150" | [[Night Watcher]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 352: | Line 361: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Veteran Commander.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Veteran Commander.png]] | ||
| width="150" | [[Veteran Commander]] | | width="150" | [[Veteran Commander]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
Line 367: | Line 379: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Code Battle Seraph.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Code Battle Seraph.png]] | ||
| width="150" | [[Code: Battle Seraph]] | | width="150" | [[Code: Battle Seraph]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 381: | Line 396: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Tactical Trooper.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Tactical Trooper.png]] | ||
| width="150" | [[Tactical Trooper]] | | width="150" | [[Tactical Trooper]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 395: | Line 413: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Asura.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Asura.png]] | ||
| width="150" | [[Asura]] | | width="150" | [[Asura]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 409: | Line 430: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Crimson Avenger.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Crimson Avenger.png]] | ||
| width="150" | [[Crimson Avenger]] | | width="150" | [[Crimson Avenger]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
Line 424: | Line 448: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Diabolic Esper.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Diabolic Esper.png]] | ||
| width="150" | [[Diabolic Esper]] | | width="150" | [[Diabolic Esper]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 444: | Line 471: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:Icon - Demonio.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Demonio.png]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" rowspan=2 | [[???]]<br>(???/???) | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 475: | Line 507: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Apostasia.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Apostasia.png]] | ||
| width="150" | [[Apostasia]] | | width="150" | [[Apostasia]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
Line 490: | Line 525: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Daydreamer.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Daydreamer.png]] | ||
| width="150" | [[Daydreamer]] | | width="150" | [[Daydreamer]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 504: | Line 542: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Pale Pilgrim.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Pale Pilgrim.png]] | ||
| width="150" | [[Pale Pilgrim]] | | width="150" | [[Pale Pilgrim]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} |