Currency: Difference between revisions
From Elwiki
Line 97: | Line 97: | ||
| International || ? || ? | | International || ? || ? | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | rowspan=5 | Europe || El Coins (UK/GBP) || ? | ||
|- | |||
|| El Coins (USD) || ? | |||
|- | |- | ||
| Monety El (PL/PLN) || 0.55€ = 100 EC | | Monety El (PL/PLN) || 0.55€ = 100 EC | ||
|- | |- | ||
| El Coins ( | | El Coins (KC) || ? | ||
|- | |- | ||
| ? (DE, IT/EUR)<br>Elflouzes (FR/EUR) || ? | | ? (DE, IT/EUR)<br>Elflouzes (FR/EUR) || ? |