Category:Third Job Master Skills: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) (→Add) |
Gameboy224 (talk | contribs) (→Rose) |
||
Line 643: | Line 643: | ||
! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Tempest Burster.png]] '''[[Tempest Burster]]''' | ! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Tempest Burster.png]] '''[[Tempest Burster]]''' | ||
|- | |- | ||
| class="related-title" | Last Legacy | |||
|- | |- | ||
| [[File:Lost Legacy Stage1.png]] | | width=40% | [[File:Lost Legacy Stage1.png]] | ||
| [[ | | align="center" width="150" | [[Last Legacy/Stage 1|Stage 1]] | ||
|- | |- | ||
| [[File:Lost Legacy | | width=40% | [[File:Lost Legacy Stage2.png]] | ||
| [[File:Lost Legacy | | align="center" width="150" | [[Last Legacy/Stage 2|Stage 2]] | ||
|- | |||
| align="center" width="150" | | | width=40% | [[File:Lost Legacy Stage3.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Last Legacy/Stage 3|Stage 3]] | |||
|- | |||
| width=40% | [[File:Lost Legacy Stage4.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Last Legacy/Stage 4|Stage 4]] | |||
|- style="background-color: {{ColorSel|Character|Rose}};" class="textfloat" | |- style="background-color: {{ColorSel|Character|Rose}};" class="textfloat" | ||
! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Black Massacre.png]] '''[[Black Massacre]]''' | ! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Black Massacre.png]] '''[[Black Massacre]]''' | ||
|- | |- | ||
| | | class="related-title" | Plain Madness | ||
|- | |||
| width=40% | [[File:Flame Madness Stage1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Plain Madness/Stage 1|Stage 1]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Flame Madness | | width=40% | [[File:Flame Madness Stage2.png]] | ||
| [[ | | align="center" width="150" | [[Plain Madness/Stage 2|Stage 2]] | ||
|- | |- | ||
| [[File:Flame Madness Stage3.png]] | | width=40% | [[File:Flame Madness Stage3.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Plain Madness/Stage 3|Stage 3]] | |||
|- | |||
| align="center" width="150" | | | width=40% | [[File:Flame Madness Stage4.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Plain Madness/Stage 4|Stage 4]] | |||
|- style="background-color: {{ColorSel|Character|Rose}};" class="textfloat" | |- style="background-color: {{ColorSel|Character|Rose}};" class="textfloat" | ||
! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Minerva.png]] '''[[Minerva]]''' | ! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Minerva.png]] '''[[Minerva]]''' | ||
|- | |- | ||
| | | class="related-title" | Checkmate | ||
|- | |||
| width=40% | [[File:Checkmate Stage1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Checkmate/Stage 1|Stage 1]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Checkmate | | width=40% | [[File:Checkmate Stage2.png]] | ||
| [[ | | align="center" width="150" | [[Checkmate/Stage 2|Stage 2]] | ||
|- | |- | ||
| [[File:Checkmate Stage3.png]] | | width=40% | [[File:Checkmate Stage3.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Checkmate/Stage 3|Stage 3]] | |||
|- | |||
| align="center" width="150" | | | width=40% | [[File:Checkmate Stage4.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Checkmate/Stage 4|Stage 4]] | |||
|- style="background-color: {{ColorSel|Character|Rose}};" class="textfloat" | |- style="background-color: {{ColorSel|Character|Rose}};" class="textfloat" | ||
! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Prime Operator.png]] '''[[Prime Operator]]''' | ! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Prime Operator.png]] '''[[Prime Operator]]''' | ||
|- | |- | ||
| | | class="related-title" | Satellite Interceptor | ||
|- | |||
| width=40% | [[File:Satellite Interceptor Stage1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Satellite Interceptor/Stage 1|Stage 1]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Satellite Interceptor | | width=40% | [[File:Satellite Interceptor Stage2.png]] | ||
| [[ | | align="center" width="150" | [[Satellite Interceptor/Stage 2|Stage 2]] | ||
|- | |- | ||
| [[File:Satellite Interceptor Stage3.png]] | | width=40% | [[File:Satellite Interceptor Stage3.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Satellite Interceptor/Stage 3|Stage 3]] | |||
|- | |||
| align="center" width="150" | | | width=40% | [[File:Satellite Interceptor Stage4.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Satellite Interceptor/Stage 4|Stage 4]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> | ||
<div> | <div> | ||
=== [[Ain]] === | === [[Ain]] === | ||
{| class="related-skills" style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | {| class="related-skills" style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" |