Genocide Ripper: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
XenoSpirit (talk | contribs) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
! Normal !! Awaken !! Normal !! Awaken | ! Normal !! Awaken !! Normal !! Awaken | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 445% || 125% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 445% || 125% || rowspan="30" | 7 || rowspan="30" | - || rowspan="30" | 300 MP || rowspan="30" | 19 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 459% || 129% | | align="left" | 2 || 459% || 129% | ||
Line 60: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || 676% || 190% | | align="left" | 17 || 73 || 676% || 190% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 76 || 691% || 194% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 79 || 705% || 198% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || 82 || 720% || 202% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || 85 || 734% || 206% | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || 88 || 749% || 210% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || 91 || 763% || 214% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || 94 || 778% || 218% | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || 97 || 792% || 223% | |||
|- | |||
| align="left" | 26 || 100 || 807% || 227% | |||
|- | |||
| align="left" | 27 || 103 || 821% || 231% | |||
|- | |||
| align="left" | 28 || 106 || 835% || 235% | |||
|- | |||
| align="left" | 29 || 109 || 850% || 239% | |||
|- | |||
| align="left" | 30 || 112 || 864% || 243% | |||
|} | |} | ||
|-| | |-| |