IBCN22: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
| [[Lu/Ciel/zh-hans|希尔]] | | [[Lu/Ciel/zh-hans|希尔]] | ||
|- | |- | ||
| [[Rose/zh-hans|萝丝]] || colspan=8 | 暂未开放 | | [[Rose/zh-hans|萝丝]] || colspan=8 rowspan=2 | 暂未开放 | ||
|- | |||
| [[Ain/zh-hans|艾因]] | |||
|} | |} |