Reckless Fist/Transcendent/Skills/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "(\[\[ *:?|link *=) *Endless[_ ]Rage\/([^]]*)\]\]" to "${1}Unending Rage/${2}]]") |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
| width="40" | [[File:RFTrans3.png]] | | width="40" | [[File:RFTrans3.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Power Bomb/zh-hans|强力爆破]] | | align="center" width="150" | [[Power Bomb/zh-hans|强力爆破]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:RFTrans6.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Devastating Strike/zh-hans|毁灭打击]] | |||
|} | |} | ||
Revision as of 05:04, 8 November 2016
特殊活性
|
主动技
|
被动技
|