Arc Shot/id: Difference between revisions
From Elwiki
Line 25: | Line 25: | ||
! Level Skill !! Syarat Level !! Damage (Magic) !! Maks Pukulan !! Pemakaian MP !! Cooldown | ! Level Skill !! Syarat Level !! Damage (Magic) !! Maks Pukulan !! Pemakaian MP !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 147% || rowspan="11" | 5 || rowspan="11" | 30 MP || rowspan="11" | 6 Detik | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 154% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || | | align="left" | 3 || 38 || 160% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || | | align="left" | 4 || 42 || 167% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || | | align="left" | 5 || 46 || 173% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || | | align="left" | 6 || 50 || 180% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || | | align="left" | 7 || 54 || 187% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || | | align="left" | 8 || 58 || 193% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || | | align="left" | 9 || 62 || 200% | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 66 || 207% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 70 || 213% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |