Brutal Cutter: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 68 || 158% || 20% | | align="left" | 17 || 68 || 158% || 20% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 71 || 161% || 21% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 74 || 165% || 22% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || 77 || 168% || 23% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |