Shade Scratch: Difference between revisions
From Elwiki
Line 29: | Line 29: | ||
| align="left" | 2 || 199% || 231% | | align="left" | 2 || 199% || 231% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 38 || | | align="left" | 3 || 38 || 207% || 241% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 42 || | | align="left" | 4 || 42 || 216% || 251% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 46 || | | align="left" | 5 || 46 || 224% || 261% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 50 || | | align="left" | 6 || 50 || 233% || 271% | ||
|-11 | |-11 | ||
| align="left" | 7 || 54 || 241% || 281% | | align="left" | 7 || 54 || 241% || 281% | ||
Line 41: | Line 41: | ||
| align="left" | 8 || 58 || 250% || 291% | | align="left" | 8 || 58 || 250% || 291% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 62 || | | align="left" | 9 || 62 || 258% || 301% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 66 || | | align="left" | 10 || 66 || 267% || 311% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 70 || | | align="left" | 11 || 70 || 276% || 320% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 74 || - | | align="left" | 12 || 74 || 284% || 330% | ||
|- | |||
| align="left" | 13 || 78 || 293% || 340% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |