Quicksilver Accel: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
! Push/Pull !! Final Punch !! Push !! Pull !! Normal !! In DP mode | ! Push/Pull !! Final Punch !! Push !! Pull !! Normal !! In DP mode | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 34% || 547% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 34% || 547% || rowspan="12" | 60 MP || rowspan="12" | +10 MP || rowspan="12" | 10 DP || rowspan="12" | 0 DP || rowspan="12" | 9 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 36% || 572% | | align="left" | 2 || 36% || 572% | ||
Line 44: | Line 44: | ||
| align="left" | 9 || 72 || 46% || 744% | | align="left" | 9 || 72 || 46% || 744% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 76 || - || - | | align="left" | 10 || 76 || 48% || 769% | ||
|- | |||
| align="left" | 11 || 80 || 49% || 793% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 84 || 51% || 818% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |