Poisonous Cloud/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "__NOTOC__ \{\{([^{])" to "__NOTOC__{{$1") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
! 形成毒云 !! 毒云攻击 !! 形成毒云 !! 毒云攻击 | ! 形成毒云 !! 毒云攻击 !! 形成毒云 !! 毒云攻击 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 1291% || 149% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 1291% || 149% || rowspan="21" | 1 || rowspan="21" | 9 || rowspan="21" | 10 秒 || rowspan="21" | 150 MP || rowspan="21" | 8 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 1333% || 154% | | align="left" | 2 || 1333% || 154% | ||
Line 63: | Line 63: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 71 || 2004% || 231% | | align="left" | 18 || 71 || 2004% || 231% | ||
|- | |||
| align="left" | 19 || 74 || 2046% || 236% | |||
|- | |||
| align="left" | 20(M) || 77 || 2088% || 241% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || -* || 2130% || 246% | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|17}} | {{SkillTextCN|等级限制|17}} |