Harsh Chaser: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Damage (Physical) !! Range !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Damage (Physical) !! Range !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 448% || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 448% || 780 || rowspan="21" | 30 MP || rowspan="21" | 5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 463% || | | align="left" | 2 || 463% || 796 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 31 || 477% || | | align="left" | 3 || 31 || 477% || 808 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 34 || 492% || | | align="left" | 4 || 34 || 492% || 820 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 37 || 506% || | | align="left" | 5 || 37 || 506% || 836 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 40 || 521% || 848 | | align="left" | 6 || 40 || 521% || 848 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 43 || 535% || | | align="left" | 7 || 43 || 535% || 864 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 46 || 550% || | | align="left" | 8 || 46 || 550% || 876 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 49 || 564% || | | align="left" | 9 || 49 || 564% || 888 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 52 || 579% || | | align="left" | 10 || 52 || 579% || 904 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 55 || 594% || | | align="left" | 11 || 55 || 594% || 916 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 58 || 608% || | | align="left" | 12 || 58 || 608% || 932 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 61 || 623% || | | align="left" | 13 || 61 || 623% || 944 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 64 || 637% || | | align="left" | 14 || 64 || 637% || 956 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 67 || 652% || | | align="left" | 15 || 67 || 652% || 972 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 70 || 666% || | | align="left" | 16 || 70 || 666% || 984 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || 681% || | | align="left" | 17 || 73 || 681% || 1000 | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 76 || 696% || 1012 | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 79 || 710% || 1024 | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 82 || 725% || 1040 | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || -* || 739% || 1052 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |