Arrow Mastery/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || 9.1% || 13.6% | | align="left" | 15 || 72 || 9.1% || 13.6% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || % || 14.3% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 10% || 15% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || % || 15.7% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |