Iron Scraps: Difference between revisions
From Elwiki
m (→Prerequisites) |
|||
Line 28: | Line 28: | ||
{| cellpadding="5" style="border-collapse: collapse; border: 1px solid rgb(0, 0, 0);" | {| cellpadding="5" style="border-collapse: collapse; border: 1px solid rgb(0, 0, 0);" | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Lv''' | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="2" | '''Lv''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" colspan="2" | '''Non-Awakened''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" colspan="2" | '''Awakened''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Magic Dmg<br>''' | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Magic Dmg<br>''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Hits''' | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Hits''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | ''' | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Magic Dmg'''<br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Hits | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Hits''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''MP''' | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''MP''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''CD''' | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''CD''' | ||
Line 38: | Line 43: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | ???% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | ???% | ||
| | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 12 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | ???%<br> | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | ???%<br> | ||
| | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 20 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 200 | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 10s | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | ||
Line 67: | Line 72: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | ???%<br> | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | ???%<br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | ???%<br> | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | ???%<br> | ||
|} | |} | ||
== Additional Notes == | == Additional Notes == |