Dark Wave (Aisha): Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "Skill Attributes" to "Skill Traits") |
mNo edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| [[Image:DarkRoad.png]] | | [[Image:DarkRoad.png]] | ||
| '''[Active]''' | | '''[Active]''' | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|TrueKR|1.2}} | |||
|} | |} | ||