Dodge and Slash: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "[True]" to "[Enhanced]") |
mNo edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| | | | ||
| {{SkillText|Gale}} | | {{SkillText|Gale}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|TrueKR|Dodge&Slash}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |